Młodzież szkolna Warszawa

młodzieżowe torby

Data 20.05.2020, autor Olga

Przygotowałam dla Was najpopularniejsze modele toreb młodzieżowych, zapewne zastanawiacie się w jaki sposób wyselekcjonowaliśmy poniższe modele. Skupiliśmy się na ankiecie przeprowadzonej przez niezależny portal dla mieszkańców Warszawy. W wyniku czego:

• utworzyliśmy 5 wątków dla uczniów oraz uczennic szkół średnich: liceum oraz technikum Warszawskich
  • uzyskaliśmy około 130 odpowiedzi w tematach utworzonych przez administratorów forów
  • odebraliśmy ponad 200 zapytań mailowych

Forum Warszawa, zobacz jakie torby młodzieżowe wybrali Warszawiacy

Temat mody szkolnej jest jednym z najbardziej popularnych wśród młodzieży. Coraz częściej młodzi ludzie zwracają uwagę na dodatki, które noszą do szkoły. Czy dziś uczniowie stawiają na wygodę czy na styl? Sprawdźmy, jakie torby szkolne wybierają uczniowie. Oto przegląd najmodniejszych fasonów wskazanych przez naszych czytelników.

Klasyczna torba szkolna, Polskiej produkcji

torba szkolna warszawa

Doskonałym pomysłem do szkoły jest z pewnością torba szkolna o tajemniczym symbolu „BV17”. Odszyta jest po mistrzowsku przez markę Belveder (producent Polski) z połączenia naturalnej skóry w kolorze szarym z czarnym kanwasem. To zestawienie sprawia, że jest tak modna i lekka. Doskonale pasuje do każdej stylizacji młodzieżowej. Świetnie sprawdzi się na co dzień, bowiem mieści format A4. Pod klasyczną klapką, zamykaną na magnesy posiada wygodną i pojemną komorę główną zamykaną dodatkowo na zamek. Wewnątrz znajdziemy także praktyczny organizer na długopisy, telefon i wizytówki. Regulowany, szeroki pasek dodaje torbie pazura i zapewnią wyjątkowy komfort noszenia. To wytrzymała, solidna i przede wszystkim idealnie trafiona w modę szkolną torba. Idealna dla każdego stylowego nastolatka.

Tania torba szkolna – Warszawa

Dla wszystkich uczniów, którzy cenią sobie modne i eleganckie dodatki, polecamy torbę do pracy męską na ramię czarną Harolds.

• Cena: 149,90 zł
  • Gwarancja 2 Lata
  • Marka: Niemcy
  • Dostępność: sprawdzaliśmy tutaj: Brytyjka.pl – sprawdźcie sami! oraz na Allegro.pl, Amazon.pl, oraz Ceneo.pl.
  • Czas realizacji 1 dzień roboczy

To uniwersalna torba na co dzień, dla wyjątkowego właściciela. Jeśli cenisz sobie styl minimalistyczny, to z pewnością torba dla Ciebie. Wykonana jest z doskonałej jakości skóry syntetycznej w kolorze przygaszonej czerni. Powierzchnia torby została celowo „pozaginana”. Dzięki temu uzyskano fantastyczny efekt vintage. Drugą część torby odszyto z solidnego canvasu, który dodaje modelowi nowoczesności i niebanalności. Matowa powierzchnia skóry sprawia, że świetnie pasuje do każdej stylizacji i do każdej okazji. To także pojemna torba, która mieści wszystkie szkolne gadżety, a nawet więcej. Zamykana jest klapką na rzepy, pod którą znajdują się dwie przestrzenie zamykane na suwaki. Jedna z nich mieści format A4, druga format zeszytu. Wewnątrz znajdziemy także wygodny organizer na długopisy, komórkę czy notatnik. Dodatkowa, umieszczona w klapie pionowa kieszonka świetnie sprawdzi się na bilety czy podręczne notatki, a umieszczona w plecach torby dodatkowa kieszeń szybkiego dostępu jest stworzona na podręczne dokumenty. Fantastyczna, modna torba dla każdego ucznia.

Torba szkolna vintage od projektanta z Warszawy

szkolna torba

Zobacz Nowe Fasony, do kupienia Warszawie Torby szkolne, Plecaki i Inne elementy wyposażenia

Jeśli szukasz wyjątkowej, oryginalnej torby, świetnie sprawdzi się torba młodzieżowa vintage BV61 od Tadeusza Brzozowskiego z Warszawy. To doskonale odszyta torba, która niezawodnie spełni swe zadanie na co dzień. Odszyta jest z połączenia wytrzymałego materiału typu canwas w kolorze beżowym oraz naturalnej skóry w kolorze czarnym. Dzięki temu zyskała niebanalny styl i smak. Torba posiada w sumie trzy kieszenie na suwak, z których dwie umieszczone są na zewnątrz – jedna w klapie, druga zaś w plecach torby. Komora główna zamykana jest na klapę z magnesami, a w środku znajdziemy wygodną przestrzeń mieszczącą format A4. To tu także umieszczono wygodny organizer na 3 długopisy, 2 przegródki na wizytówki i telefon. Torba przeznaczona jest także na laptopa, dzięki pojemnej komorze głównej. Wygodny, regulowany pasek na ramię zapewnia komfort noszenia, nawet przy dużym obciążeniu. To wyjątkowa, nie tylko niesamowicie wygodna i praktyczna torba do szkoły czy na uczelnię.

Modne, praktyczne i oryginalne torby wybierają dziś uczniowie. Jeśli dodatkowo są wytrzymałe, solidne i świetnie odszyte, każdy nastolatek pokocha ją od pierwszej chwili użytkowania.

Dziękuję za uwagę Olga Piasecka

Producent i bezpośredni dystrybutor plecaków – Plecak.net

Kup – plecak młodzieżowo szkolny bezpośrednio od producenta. Zobacz ofertę Plecak.net.

plecak.net
NAJLEPSZY SKLEP Z PLECAKAMI ROKU 2022