11774807_1091587657518890_381679287_nSkorzystaj z naszych promocji i zapisz się do jednej z naszych szkół. Zaoczny tryb nauki pozwala połączyć zdobywanie wiedzy z pracą zawodową

 

Wysoki poziom kształcenia w połączeniu z nowoczesnością i przyjazną atmosferą to doskonałe warunki do rozwoju zarówno dla młodzieży, jak i dla osób dorosłych pragnących kontynuować swoją edukację w szkołach dla dorosłych. Prowadzimy licea dla dorosłych, szkoły policealne oraz wiele kursów biznesowych i zawodowych.

 

Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej i realizujemy zatwierdzone przez MEN programy nauczania. O odpowiednią jakość dba także wykwalifikowana i doświadczona kadra pedagogiczna. Jesteśmy w pełni przygotowani do przeprowadzania egzaminów maturalnych i zawodowych. Nasze placówki są zarazem ośrodkami egzaminacyjnymi OKE, więc nasi słuchacze mają możliwość zdawania egzaminów w swoich szkołach macierzystych.

 

Wydajemy potrzebne zaświadczenia do ZUS , a nasze świadectwa ukończenia szkoły są uznanym urzędowym dokumentem pozwalającym kontynuować edukację w szkołach wyższych.

 

Jeśli zastanawiasz się nad nauką w dobrej szkole, odwiedź nas. Nasze placówki znajdują się w Warszawie. Bez względu na to, czy wybierzesz Liceum, czy Szkołę Policealną, możesz mieć pewność, że w naszych szkołach uzyskasz dyplomy i świadectwa, potwierdzające zdobyte wykształcenie i kompetencje zawodowe oraz otworzą drogę do dalszej edukacji.
11778114_1091587477518908_382740673_n

Prowadzone przez nas szkoły to placówki z wysokim poziomem kształcenia, wyjątkową atmosferą oraz bardzo dobrą kadrą pedagogiczną. Zajęcia odbywają się w nowoczesnych i doskonale wyposażonych salach dydaktycznych. Posiadamy uprawniania szkół publicznych oraz spełniamy wszelkie wymagania. Naszym uczniom zapewniamy europejskie standardy.

 

Mieścimy się w Warszawie. Wśród naszych szkół znajdziesz przede wszystkim:

  • Liceum Ogólnokształcące
  • Szkoła Policealna
  • Kursy zawodowe oraz biznesowe
  • Kursy dla opiekunek dzieci, osób starszych
  • Dzięki naszym szkołom oraz kursom zdobędziesz dyplom oraz wykształcenie. Ponadto prowadzimy kursy maturalne, które świetnie przygotowują do egzaminu maturalnego

 

Uprawnienia szkoły publicznej wydane przez Prezydenta m.st. Warszawy:

  • Dla Liceum Ogólnokształcącego nr 33/BE/2012 z dnia 30.08.2012 r.
  • Dla Szkoły Policealnej nr 20/BE/2003 z dnia 8.07.2003 r.
  • Dla kursów nr 24/K/03[1]

 

Zapraszamy wszystkich, których interesuje edukacja w szkole dla dorosłych, szkole policealnej, czy też na kursach zawodowych, między innymi organizujemy kursy dla opiekunek i sekretarek. Po ukończeniu naszych szkół otrzymujesz świadectwa i certyfikaty, także dla kursu dla opiekunek.

 

Oferujemy: kursy dla opiekunek dziecięcych warszawa, kursy dla opiekunek osób starszych warszawa, kursy dla opiekunek warszawa, licea dla dorosłych warszawa, szkoła policealna warszawa, szkoły dla dorosłych warszawa.