Kurs języka angielskiego lub języka niemieckiego dla osób niepełnosprawnych. 

 

Celem kursu jest podniesienie poziomu znajomości języka angielskiego/niemieckiego  wśród osób niepełnosprawnych. Ułatwienia im funkcjonowania w społeczeństwie oraz podniesienie ich kwalifikacji zawodowych, zwiększenia szans na rynku pracy, w szczególności poprzez podwyższenie poziomu wiedzy, zwiększenie samodzielności zawodowej oraz wypracowanie większej pewności siebie w aspekcie realizowania własnej kariery zawodowej.

 

Zapraszamy na  kurs j. angielskiego/niemieckiego (dwie grupy: dla początkujących i średnio zaawansowanych) organizowany przez naszą szkolę

 

Do kursu mogą przystąpić osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności mające ukończone 16 lat.
Kurs będzie się odbywał w terminie od 3 listopada 2015– 14 czerwca 2016, dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki w godz. 17:30 – 19:00 w I LO w Warszawie ul.Felińskiego 15. Budynek, w którym będą się odbywać zajęcia jest w pełni dostosowany dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Zapewniamy materiały dydaktyczne.

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 października 2015 r. pod tel. 228393041 lub pocztą elektroniczną na adres; sekretariat@biznesszkola.pl

 

Liczba miejsc ograniczona.