Szkoła Główna Biznesu organizuje szereg kursów biznesowych, które mają na celu wesprzeć przedsiębiorcę i pomóc mu radzić sobie w warunkach agresywnej gospodarki rynkowej. Zapraszani są profesorowie i specjaliści różnych dziedzin, którzy są bez wątpienia autorytetem dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Zajęcia prowadzone są w formie wykładów, bądź też warsztatów. Dysponujemy profesjonalnymi materiałami i pomocami dydaktycznymi. Pragniemy, abyś z nami osiągnął sukces.

 

Nasza Szkoła zaprasza również na naukę w szkołach dla dorosłych. Możesz wybrać edukację w szkole typu liceum ogólnokształcące lub kursów eksternistycznych. Ukończenie tych szkół daje możliwość przystąpienia do matury i zdobycia wykształcenia średniego. Natomiast dla absolwentów szkół średnich oferujemy edukację w szkole policealnej. Do wyboru oferujemy atrakcyjne kierunki. Skontaktuj się z naszym sekretariatem w Warszawie i zapisz się do szkoły lub na kurs już teraz! Jeżeli przyprowadzisz ze sobą koleżankę lub kolegę, którzy zapiszą się z Tobą, będziesz uczył się za połowę ceny! Szczegóły promocji w Sekretariacie.