Feryjne kursy przygotowujące do matury: zakres podstawowy

 

Szkoła Główna Biznesu organizuje także kursy, które mają na celu uporządkowanie i ugruntowanie wiedzy przed egzaminem dojrzałości

 

przedmioty maturalne obowiązkowe:

 • język polski
 • język angielski
 • matematyka

 

oraz do wyboru przedmioty dodatkowe:

 • wiedza o społeczeństwie
 • geografia
 • historia
 • historia sztuki
 • biologia

Wersja podstawowa obejmuje 30 godzin zegarowych na każdy przedmiot.

 

Dla zainteresowanych maturą rozszerzoną szybka powtórka w systemie sobotnio- niedzielnym lub systemie wieczorowym w miesiącach marzec – kwiecień 2016r.: Cena kursu 625 zł obejmuje 50 godzin lekcyjnych z każdego przedmiotu.

Kursy będą odbywały się w dwóch turach od listopada 2015r do stycznia 2016 oraz od lutego do kwietnia 2016r

Zapewniamy:

 • interaktywne sposoby nauczania (foliogramy oraz powtórzenie z programami komputerowymi),
 • zajęcia w formie ćwiczeń,
 • bezpłatne materiały,
 • próbny egzamin maturalny, którego wyniki będą udostępnione.

 

Zapisy w sekretariacie Szkoły Głównej Biznesu od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 16.00, ul. Felińskiego 15 w budynku I Liceum Ogólnokształcącego im. B.Limanowskiego. tel. 22 839-30-41, 22 839-27-89.
Warunkiem rozpoczęcia kursu jest utworzenie grupy 9 osób na przedmiot.

 

Jeśli zaś zastanawiasz się nad uzupełnieniem edukacji i zdobyciem możliwości przystąpienia do egzaminu dojrzałości, zapoznaj się z ofertą szkoły dla dorosłych w Warszawie. Zgodnie z preferencjami wybierz technikum lub liceum. W naszej szkole znajdują się: Liceum Uzupełniające dla Dorosłych oraz Technikum Ekonomiczne – działające jako technika zaoczne. Nauka odbywa się głównie w trybie weekendowych. Zapraszamy do naszych placówek w Warszawie!